تعدادی از مادران شهدای مناطق شمال و شرق تهران تقدیر شدند

با اهدای لوحی از سوی سرلشکر ایزدی؛
تعدادی از مادران شهدای مناطق شمال و شرق تهران به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر با اهدای لوحی از سوی سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی، تقدیر شدند.

به گزارش سایت زنان شهید به نقل از دفاع پرس، به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر و نیز روز تکریم از مادران و همسران شهدا، جمعی از رزمندگان و ایثارگران به همراه آیت‌الله سید جلال هاشمی مجد از شاگردان امام خمینی(ره)، سردار داوود غیاثی‌راد معاون فرهنگی هیأت رزمندگان غرب و شمال غرب کشور و تعدادی از مسئولان استان تهران به دیدار برخی خانواده‌های شهدا که در شمال و شرق تهران ساکن هستند، رفتند و از این عزیزان تقدیر به عمل آوردند.

خانواده شهیدان حاج هادی و رنجبر

بر اساس این گزارش در اولین دیدار خانواده شهیدان محمود، مجتبی و مصطفی پایدار فر با دریافت لوحی که توسط سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی معظم کل قوا امضاء شده بود، مورد تقدیر قرار گرفتند.

خانواده شهید سعید مسلمی

در دیدارهای جداگانه دیگری که صورت گرفت نیز از خانواده شهیدان محسن و مجید کشوری، علیرضا رنجبر، سید مهدی سلطانی مهر از شهدای مخابرات لشکر 27 محمد رسول الله(ص)، مجید جعفری، حمید اخوان، مهدی حاج هادی،علیرضا مکی، حمیدرضا آجرپز، کاظمی مقدم، سید جلیل حسینی و داوود اسلامی، تقدیر به عمل آمد.

پدر شهید جعفری

همچنین در دیدار صورت گرفته با خانواده شهیدان امیر سرتیپ جانباز شهید ابراهیم مهران راد وسرباز شهید ژولیده فدکی از شهدای کردستان و بیژن سی سی از شهدای نیروی دریایی ارتش، از صبر و استقامت این خانواده‌ها نیز تقدیر شد.

شهید علیرضا مکی

علاوه بر این خانواده شهیدان حسن صوفیانی از شهدای دوران مبارزات پیروزی انقلاب اسلامی، سعید مسلمی از شهدای مدافع حرم که در تهران نیز سکونت دارند و نیز شهیده فاطمه غیاث‌آبادی از شهدای ترور هم از دیگر خانواده‌های شهدایی بودند که توسط هیأت مورد اشاره با اهدای لوح تقدیر سرلشکر ایزدی و هدایایی به رسم یاد بود، مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

خانواده شهید حاج هادی

فایل پیوستی: 
نمایش در اخبار

دیدگاه ها