دشمن درصدد کم‌رنگ جلوه دادن جریان مقاومت است

مجتهدزاده در نشست تخصصی تعاملات بین‌المللی زنان و مقاومت:
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس گفت: دشمن در جنگ نرم، سعی دارد جریان مقاومت را کمرنگ و آرمان‌هایی که منجر به بیداری اسلامی شد را بی‌ارزش نشان دهد.

به گزارش سایت " زنان شهید"، نشست تخصصی تعاملات بین المللی زنان و مقاومت امروز (یکشنبه ۲۰  اسفند ماه) با حضور مریم مجتهدزاده رییس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، فاطمه حرب همسر شهید مصطفی بدرالدین، مینو اصلانی مسئول بسیج زنان، امیر قلیچ خانی فرزند شهید مهدی قلیچ خانی و فاطمه افشاریان فرزند شهید مجید افشاریان در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

مریم مجتهدزاده در تشریح اهداف برگزاری این نشست، اظهار داشت: این نشست با هدف معرفی نقش زن مسلمان در فرآیند تحقق نوین اسلامی و انتقال تجارب دو جانبه میان ایران و لبنان در جهت رسیدن به اهداف‌های از پیش تعیین شده، برگزار شد.

وی افزود: بحث جنگ نرم به خصوص در فضای مجازی از موضوعات اساسی است که باید مورد توجه قرار گیرد. زمانی که دشمن نتوانست در جنگ سخت ما را شکست دهد، به جنگ نرم روی آورد.

مجتهدزاده خاطرنشان کرد: دشمن در جنگ نرم، سعی دارد جریان مقاومت را کمرنگ و آرمان‌هایی که منجر به بیداری اسلامی می شود را بی‌ارزش نشان دهد.

رییس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس در ادامه به لزوم ایجاد بصیرت میان خانواده کشور‌های حوزه مقاومت تاکید کرد.

انتهای پیام/ع

نمایش در اخبار

دیدگاه ها