شهدا از جان خود گذشتند مسوولین چه کردند؟

مادر شهیدان حقیقی در مراسم روز بزرگداشت شهدا؛
مادر دو شهید دفاع مقدس گفت: شهدا ما را می بینند، از ما و مخصوصا مسئولین که باید خدمت کنند می پرسند ما از جان گذشتیم شما چه کردید؟!

به گزارش سایت " زنان شهید" به نقل از سایت  دفاع پرس، پنجمین کنگره ملی روز «بزرگداشت شهدا» صبح امروز (سه شنبه 22 اسفندماه) با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری و حجت الاسلام سید محمدعلی شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

مادر شهیدان محمدرضا و محمودرضا حقیقی در سخنانی از شهیدانی گفت که ناممکن ها را ممکن کردند و از خاک به افلاک رسیدند و اظهار داشت: این یادواره ها برای این است که ببینیم بعد از 40 سال چقدر در راه شهدا هستیم و تا چه اندازه در پی آمال و آرزوی آن ها قدم برداشته ایم.

وی با تاکید بر اینکه دسیسه های دشمن برای تضعیف اعتقاد ما است، خاطرنشان کرد: همیشه می گوییم شهدا رفتند تا ایران و اسلام بماند، اما کسانی که تنها هدف آن ها خورد و خوراک و گشت زدن در دنیاست همیشه بهانه جویی خواهند کرد.

مادر شهیدان حقیقی تصریح کرد: شهدا ما را می بینند، از ما و مخصوصا مسوولین که باید خدمت کنند می پرسند ما از جان گذشتیم شما چه کردید؟!

وی تاکید کرد: ما با کسی سازش نداریم، دشمن با مرزهای ما کاری ندارد دشمن امروز قصد بمبارن عقاید ما مخصوصا جوان ها را در نظر دارد و می خواهد نسل جوان ما را در مقابل رهبری قرار دهند.

مادر شهید در بیان خاطره ای گفت: وقتی می گویم شهدا حاضر و ناظر هستند، خاطره ای در ذهنم تجلی می شود. فردی می خواست کتاب شهید حقیقی را بنویسد تعریف کرد شبی شخصی به خوابم آمد و گفت چرا دزدی کردی؟ گفتم من کاری نکردم یادم افتاد روز قبلش به مزار شهید حقیقی رفتم و از مزار کناری دو شاخه گل برداشتم و روی مزار شهید گذاشتم همین باعث شد شب خواب شهید را ببینم.

انتهای پیام/ع

نمایش در اخبار

دیدگاه ها